Літня шина Nexen Eurovis HP02 165/70 R14 81T
Виберіть розмір шин
Nexen Eurovis HP02 165/70 R14 81T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Eurovis HP02 165/70 R14 81T
Усі ціни 22 →Roadstone Eurovis HP02 165/70 R14 81T | 1 512 грн. |
Roadstone Eurovis HP02 165/70 R14 81T | 1 540 грн. |
Nexen EuroVis HP02 (165/70R14 81T) | 1 514 грн. |
Roadstone Eurovis HP02 165/70 R14 81T | 1 702 грн. |
Летние шины Roadstone Eurovis HP 02 165/70 R14 81T 1001497808 | 1 586 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →