Зимова шина Petlas Full Grip PT935 185/80 R14C 102R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Grip PT935 185/80 R14C 102R 185/80 R14 102 R 185/80 R14 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Grip PT935 185/80 R14C 102R
Усі ціни 37 →Шина Petlas Full Grip PT935 185/80 R14C 102/100R | 3 145 грн. |
Petlas Full Grip PT935 185 R14C 102/100R PR8 | 3 241 грн. |
Petlas Full Grip PT935 185 R14C 102/100R PR8 | 3 470 грн. |
Petlas Full Grip PT935 185 R14C 102/100R PR8 | 3 238 грн. |
Petlas Fullgrip PT935 185/80 R14C 102/100R | 3 710 грн. |
ще 20 пропозицій
Купив у розмірі 205 65 р16с на Віваро лонг для міжобласних поїздок родиною. Твердо тримає трасу, повороти. По сніжній кашці та бруду гребе дуже добре. Тверда з боків (порівнював з Китайчиками, які продавлюються пальцями). Добре балансується. При обертанні колеса протектор самоочищується від сніжної кашки та бруду за рахунок малюнка протектора. Чи не галаслива на трасі. Доступна ціна. немає користуюся Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 121R менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Petlas Full Grip PT935 185/80 R14C 102R
Ціни на Petlas Full Grip PT935 185/80 R14C 102R |
---|---|---|---|---|
Petlas Full Grip PT935 185/80 R14C 102R | від 3 117 грн. | 37 пропозицій | ||
Petlas Full Grip PT935 185/80 R14C 104R | від 3 137 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →