Зимова шина Orium Winter 201 185/80 R14C 102R
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Orium Winter 201 185/80 R14C 102R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium Winter 201 185/80 R14C 102R
Усі ціни 56 →Шина Orium Winter LT 201 185/80 R14C 102R под шип | 2 687 грн. |
Orium 201 Winter LT 185 R14C 102/100R (шип) | 3 454 грн. |
Orium 201 Winter LT 185 R14C 102/100R (шип) | 3 990 грн. |
Orium Winter 201 185 R14C 102R (шип) | 3 244 грн. |
Orium Winter 201 185/80 R14C 102/100R (під шип) | 3 168 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →