Литий диск Zorat 7365 5x14/5x100 ET35 DIA57,1
від 3 090 до 3 888 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 7365 3
Характеристики
Zorat 7365 5x14/5x100 ET35 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7365 5x14/5x100 ET35 DIA57,1
Сортувати
Литые диски ZW Skoda (7365) R14 W5 PCD5x100 ET35 DIA57.1 (EP) 1000539177 | 3 350 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 7365 R14 W5 PCD5x100 ET35 DIA57.1 EP | 3 421 грн. |
ZW 7365 5,0x14/5x100 D57,1 ET35 EP | 3 364 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-7365 (R14 W5.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1) EP | 3 724 грн. |
Диски ZW 7365 5x14 5x100 ET35 DIA57,1 (EP) | 3 176 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Схожі