Літня шина Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107T
Усі ціни 11 →Шина Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107/105T PR8 | 2 619 грн. |
Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107/105T PR8 | 2 725 грн. |
Tourador X Wonder Van (205/65R16C 107T) | 2 732 грн. |
Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107/105T PR8 | 2 731 грн. |
Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107/105T 135019 | 2 856 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107T
Ціни на Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Tourador X Wonder Van 205/65 R16C 107T | від 2 619 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →