Зимова шина Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T
Виберіть розмір шин
Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T 165/70 R14 81 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T
Усі ціни 28 →Шина Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T | 1 669 грн. |
Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T | 1 674 грн. |
Petlas Snowmaster 2 (165/70R14 81T) | 1 654 грн. |
Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T | 1 876 грн. |
Зимние шины Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T 1002476706 | 1 781 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T
Ціни на Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T |
---|---|---|---|---|
Petlas SnowMaster 2 165/70 R14 81T | від 1 625 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →