Монітор Philips 272S9JAL 27 " чорний (272S9JAL/01)
Фото 7 |
Philips 272S9JAL 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 272S9JAL 27 " чорний
Усі ціни 27 →Монитор 27" Philips 272S9JAL, VA, 75Hz, HDMI, DP, USB, колонки, черный 272 | 5 080 грн. |
Монітор Philips 272S9JAL/00 | 5 079 грн. |
Монитор 27" Philips 272s9jal/00 Black, wled, va, 75 Гц, 1920x1080, 4 мс, 3 | 5 445 грн. |
Монитор 27" Philips 272S9JAL/00 | 5 107 грн. |
Монітор Philips 272S9JAL/00 | 5 334 грн. |
ще 20 пропозицій