Монітор Philips 242S1AE 24 " чорний
Відео 2Фото 6 |
Універсальний енергоефективний 23,8-дюймовий монітор з тонкорамочним екраном FullHD-роздільної здатності, напівглянцевим покриттям антивідблиску, поліпшеним колірним охопленням, ергономічною повноповоротною підставкою і вбудованими стереосистемою потужністю 4 Вт (2х2вт). Позиціонується як модель середньої цінової категорії з сімейства Philips S-Line зразка 2020 року, Монітори якого призначені для використання в складі робочих станцій початкового/середнього рівня і побутових ПК.
Екран цієї моделі заснований на восьмибітній IPS-матриці з роздільною здатністю 1920х1080 і Flicker-Free W-LED-підсвічуванням без високочастотного мерехтіння. Монітор Philips 242s1ae підійде для будь-яких офісних робіт (тексти, таблиці, презентації, бізнес-графіка, веб-контент), розробки і тестування програмного забезпечення, 3D-моделювання і проєктування в CAD/CAE-системах. Завдяки швидкодіючій матриці (час відгуку 4 мс GtG) і підтримці технології AMD FreeSync, забезпечує хорошу чіткість і плавність руху в іграх. Знімна підставка дає можливість регулювати висоту, кут нахилу і повороту екрану. Підтримується швидка зміна орієнтації з альбомної на портретну. Для підключення передбачений повний набір всіх актуальних цифрових і аналогових портів (HDMI 1.4, DisplayPort 1.2, DVD-D, VGA D-sub).
Купити Philips 242S1AE 24 " чорний
Усі ціни 50 →Philips 23.8" 242S1AE/00 Black 242S1AE/00 | 6 754 грн. |
Монітор 23.8" Philips 242S1AE/00 | 6 599 грн. |
Монитор Philips 23.8" 242S1AE/00 IPS Black 242S1AE/00 | 6 689 грн. |
PHILIPS 242S1AE/00 | 6 889 грн. |
PHILIPS 242S1AE/00 | 6 855 грн. |
Мені подобається монторчик, з красивим дизайном, з нормальною передачею кольору, кути огляду широкі і все чудово з усіх боків, покриття захищає від відблисків і очі не розлючені. Ціна адекватна Так по-моєму проблем немає Локарь: користуюся Philips 242S1AE кілька місяців |