Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero 2E-9566
Фото 19 | від 34 466 до 38 590 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Ryzen 5, 5600, 3.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Spero 42
Характеристики
2E Complex Gaming Spero 2E-9566 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spero 2E-9566
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9566) | 34 466 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9566) | 34 466 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9566) 2E-9566 | 34 909 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming AMD R5-5600, 16Gb, F1TB, NVD3060- | 35 169 грн. |
2E Complex Gaming (2E-9566) 2E-9566 | 34 516 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5600, 16Gb, F1TB, NVD3060- | 35 169 грн. |
2E 2E-9566 | 38 590 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5600, 16Gb, F1TB, NVD3060- | 34 486 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5600, 16Gb, F1TB, NVD3060- | 35 689 грн. |
Закрити
Рекомендуємо