Монітор Philips 27E1N1900AE 27 " чорний
Фото 8
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • 2xHDMI v2.0
Всі характеристики
Характеристики 27E1N1900AE
Колір
Типмонітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.16 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість350 кд/м²
Статична контрастність1 000:1
Глибина кольору8-bit + FRC (1.07B Colors)
Підтримка HDR+
Підключення
Передача відео2xHDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD65 Вт
USB-A хаб3x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Adaptive-Sync
Регулювання висоти / 100 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхТ)613x492x220 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)613x365x54 мм
Вага6 кг
Вага без підставки4.2 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 23 →
Монітор 27" Philips 27E1N1900AE/00
Монітор 27" Philips 27E1N1900AE/00 / Philips / 27" / 4K UHD 3840x2160 / IPS / 60Hz / 4ms GtG / Широкоформатні (16:9) / 350 cd... ще/m² / 1 000:1 / 27W / 100x100 / 36міс. / 00-00076274
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Philips Монітор Philips 27E1N1900AE/00 Black 27
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 24 міс.
Монітор PHILIPS 27E1N1900AE/00 Black
Офіційний партнер Philips
FOXTROT.UA
Монітор Philips 27E1N1900AE/00
+ 179 балів ITbox, 27", IPS, 3840 x 2160, 60 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1000:1, 26.97 Вт, 2 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Нeadphone,... ще2 x USB 3.2, регулювання нахилу, регулювання по висоті, 613 x 492 x 220 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 5.97 кг, чорний