Монітор Philips 275S9JAL 27 " чорний (275S9JAL/00)
Фото 7 |
Philips 275S9JAL 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 275S9JAL 27 " чорний
Усі ціни 36 →Philips 27" 275S9JAL/00 Black 275S9JAL/00 | 9 829 грн. |
Монітор 27" Philips 275S9JAL/00 | 9 599 грн. |
Монитор Philips 27" 275S9JAL/00 VA Black 275S9JAL/00 | 9 737 грн. |
Монітор Philips 275S9JAL/00 | 9 636 грн. |
Монітор Philips 275S9JAL/00 | 9 721 грн. |
ще 20 пропозицій