Монітор Philips 242S9JML 24 " чорний (242S9JML/00)
Фото 7 |
Philips 242S9JML 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 242S9JML 24 " чорний
Усі ціни 6 →РК монітор Philips 242S9JML/00Монітор з VA-панеллю для насолоди чудовою якістю зображення та широкими кутами огляду
У світлодіодному моніторі Philips VA... щеLED використовуєтьс Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 092 грн. |
Монітор Philips 242S9JML/00 (242S9JML/00)предоплата Philips 242S9JML/00 універсальний монітор для дому та офісуУніверсаль Dnn.in.uaМенше року (Львів) Поскаржитись | 8 280 грн. |
Монітор Philips 242S9JML/00 (242S9JML/00)Philips 242S9JML/00 універсальний монітор для дому та офісуУніверсаль Foco.com.uaНовий магазин (Львів) Поскаржитись | 9 840 грн. |
Монітор Philips 242S9JML/00 | 6 627 грн. |
ЖК монитор Philips 242S9JML/00Монитор с VA-панелью для наслаждения превосходным качеством изображения и широкими углами обзораВ светодиодном мониторе Phili... щеps VA LED используется передовая многофункционал Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 078 грн. |
РК монітор Philips 242S9JML/00Монітор з VA-панеллю для насолоди чудовою якістю зображення та широкими кутами огляду
У світлодіодному моніторі Philips VA... щеLED використовуєтьс Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 072 грн. |
Серія Philips S seriesПорівняти в таблиці →
від 5 023 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 5 499 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, вебкамера, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 7 588 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 9 227 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 5 957 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DisplayPort, динаміки
від 4 350 грн.
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 6 331 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 7 069 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 4 937 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 6 980 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 10 280 грн.
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, динаміки
від 6 072 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 10 560 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
АксесуариВсі аксесуари для Philips 242S9JML →
від 8 159 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 5 мс, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 5 280 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 7 000 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 6 191 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 170 грн.
23.6 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 5 148 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, динаміки
від 4 834 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 6 601 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 5 мс, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 7 240 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, VESA Adaptive-Sync
від 7 122 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync
від 8 200 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, VESA Adaptive-Sync