Лампочка Philips MasterColour CDM-T 70W 4200K G12 (928084505129)
Philips MasterColour CDM-T 70W 4200K G12 35 Вт, 3000 К70 Вт, 4200 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips MasterColour CDM-T 70W 4200K G12
Лампочка Philips MASTERC CDM-T 70W/942 G12 1CT/12 (928084505129) | 1 291 грн. |
Лампочка Philips MASTERC CDM-T 70W/942 G12 1CT/12 (928084505129) 928084505 | 1 051 грн. |
Лампочка Philips MASTERC CDM-T 70W/942 G12 1CT/12 (928084505129) 928084505 | 1 180 грн. |
Philips Лампочка Philips MASTERC CDM-T 70W/942 G12 1CT/12 (928084505129) 9 | 1 180 грн. |
Лампа металогалогенна PHILIPS CDM-T 70W/942 G12 (928084505129) | 1 169 грн. |
Модификації Philips MasterColour CDM-T 70W 4200K G12
Ціни на Philips MasterColour CDM-T 70W 4200K G12 |
---|---|---|---|---|
Philips MasterColour CDM-T 35W 3000K G12 | від 1 056 грн. | 5 пропозицій | ||
Philips MasterColour CDM-T 70W 4200K G12 | від 1 051 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →