Спальний мішок Pinguin Comfort 195 (2113.195)
Фото 3 |
Pinguin Comfort 195 185x85 см, t -1 °C195x85 см, t -1 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Comfort 195
Спальник Pinguin Comfort / 195cm left, khaki | 5 166 грн. |
Спальник Pinguin Comfort / 195cm right, khaki | 5 166 грн. |
Спальник Pinguin Comfort / 195cm left, blue | 5 166 грн. |
Спальник Pinguin Comfort / 195cm right, blue | 5 166 грн. |
Спальний мішок це справа дуже особиста, я навіть сказав би інтимне. Від його правильного вибору залежить не тільки спокійний сон, але іноді здоров'я користувача. Переохолодження під час нічного сну штука підступна, і за загальної сильної втоми уві сні можна його й не помітити, запросто заробивши якісну пневмонію. Мені потрібен був спальник, що дозволяє нормально почуватися в умовах нульової температури і пристойної вологості. Не виключався і "мінус" до п'яти градусів, у ньому теж треба було бути готовим. Маючи такої собі опти я вирішив відразу взяти таку зимову модель. Насправді я назвав би її "м'якозимовою", але для моїх завдань вона за параметрами підійшла повністю. Польові випробування показали, що найкраще в ньому почуваєшся при температурі від +5 до -5. У будь-якому випадку комфорт залежить від вологості та руху повітря, тому мінімально плюсова температура з високою вологістю здається менш комфортною, ніж -4 при сухому повітрі. Але цей спальник має верхній шар з водовідштовхувальною обробкою. Ця тканина виготовлена з міцних поліефірних волокон і має спеціальне різнокаліберне плетіння під назвою РіпСтоп. За рахунок цього її, як і будь-який тканий матеріал, легко проколоти, але дуже складно порвати. Під нею знаходяться два шари якісного сучасного волокнистого утеплювача із сумарною щільністю 400 грамів на квадратний метр. Внутрішня підкладка теж синтетична, але м'яка та приємна до тіла. Змійка-блискавка двостороння, гарної якості, із захистом від попадання тканини. У комплекті є мішок компресійний. Тяжкий, все-таки два кілограми на собі відчуваються. Матеріал зовнішнього шару, цей розривоміцний поліестер сильно брудниться, а на червоному кольорі всі забруднення добре видно. Відтирати спальник доводиться вручну і це довге та стомлююче заняття. |
Додати відгук
Модифікація моделі:
- Модель Comfort 185 — довжина мішка 185 см
- Модель Comfort 195 — довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Comfort 195
Ціни на Pinguin Comfort 195 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Comfort 185 | від 4 797 грн. | 6 пропозицій | ||
Pinguin Comfort 195 | від 5 166 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →