Спальний мішок Pinguin Lite Mummy 195 (2123.195)
Pinguin Lite Mummy 195 легкийкомпресійний мішок 185x82 см, t 14 °C195x82 см, t 14 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Lite Mummy 195
Спальний мішок Pinguin Lite Mummy 195 (Blue/right) | 3 432 грн. |
Спальник Pinguin Lite Mummy 195 L, petrol | 3 339 грн. |
Спальний мішок Pinguin Lite Mummy 195 (Blue/left) | 3 432 грн. |
Спальний мішок Pinguin Lite Mummy 195 Right Petrol (228441) | 3 432 грн. |
Модификації Pinguin Lite Mummy 195
Ціни на Pinguin Lite Mummy 195 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Lite Mummy 185 | від 3 432 грн. | 8 пропозицій | ||
Pinguin Lite Mummy 195 | від 3 339 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →