Спальний мішок Pinguin Tramp 2020 185
Pinguin Tramp 2020 185 легкий зріст до 185 см, t 11 °Cзріст до 195 см, t 11 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Tramp 2020 185
Усі ціни 18 →Спальный мешок Pinguin Tramp (11/7°C) 185 см, khaki левый PNG 237146 | 3 116 грн. |
Спальний мішок Pinguin Tramp 185 см Right Zip, Khaki (PNG 237245) 85926382 | 3 116 грн. |
Спальний мішок Pinguin Tramp 185 2020 (Khaki, Left Zip) PNG 237146 | 2 964 грн. |
Спальник Pinguin Tramp 185 2020 (Khaki, Left Zip) (PNG 237146) | 3 116 грн. |
Спальний мішок Pinguin Tramp 185 2020 Khaki Left Zip (PNG 237146) PNG 2371 | 3 116 грн. |
ще 13 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Tramp 185 — довжина мішка 185 см
- Модель Tramp 195 — довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Tramp 2020 185
Ціни на Pinguin Tramp 2020 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Tramp 2020 185 | від 2 964 грн. | 18 пропозицій | ||
Pinguin Tramp 2020 195 | від 2 964 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →