Спальний мішок Pinguin Comfort Junior (2117.150)
Pinguin Comfort Junior |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Comfort Junior
Усі ціни 46 →Спальний мішок Pinguin Comfort Junior / 150cm right, red | 2 560 грн. |
Спальник Pinguin Comfort Junior PFM / 150cm right, red (234633) | 3 393 грн. |
Спальный мешок Pinguin Comfort Junior (-1/-7°C), 150 см - Right Zip, Blue | 3 666 грн. |
Спальник Pinguin Comfort Junior PFM 150 2020 (Red, Right Zip) (PNG 234633) | 3 666 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →