Спальний мішок Pinguin Expert CCS 185 2020
Фото 20 |
Pinguin Expert CCS 185 2020 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Expert CCS 185 2020
Усі ціни 18 →Спальный мешок Pinguin Expert (-8°С/-16°С), 185 см - Right Zip, Grey (PNG | 7 257 грн. |
Спальний мішок Pinguin Expert CCS 185 (Grey, Left Zip) PNG 233186 | 6 903 грн. |
Спальник Pinguin Expert CCS 185 2020 (Grey, Left Zip) (PNG 233186) | 7 257 грн. |
Спальний мішок Pinguin Expert CCS 185 2020 Grey Right Zip (PNG 233285) PNG | 6 903 грн. |
Спальник Pinguin Expert CCS 185 2020 Grey L лівий (1033-PNG 233186) | 6 903 грн. |
ще 13 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Expert 175 - довжина мішка 175 см
- Модель Expert 185 - довжина мішка 185 см
- Модель Expert 195 - довжина мішка 195 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Expert CCS 185 2020
Ціни на Pinguin Expert CCS 185 2020 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Expert CCS 175 2020 | від 6 903 грн. | 2 пропозиції | ||
Pinguin Expert CCS 185 2020 | від 6 903 грн. | 18 пропозицій | ||
Pinguin Expert CCS 195 2020 | від 6 903 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →