Спальний мішок Pinguin Topas 175
Фото 4 |
Pinguin Topas 175 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Topas 175
Усі ціни 36 →Спальний мішок Pinguin Topas 175 BHB Micro Left Zip, Blue PNG 231755 | 5 265 грн. |
Спальник Pinguin Topas CCS 175 2020 (Grey, Right Zip) (PNG 231885) | 5 265 грн. |
Спальный мешок Pinguin Topas (-1/-7°C), 175 см - Right Zip, Grey (PNG 2318 | 5 265 грн. |
Спальний мішок Pinguin Topas (-1/-7°C), 175 см - Right Zip, Grey (PNG 2318 | 5 265 грн. |
Спальний мішок Pinguin Topas CCS 175 2020 Grey Right Zip (PNG 231885) PNG | 5 265 грн. |
ще 20 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Topas 175 — довжина мішка 175 см
- Модель Topas 185 — довжина мішка 185 см
- Модель Topas 195 — довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Topas 175
Ціни на Pinguin Topas 175 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Topas 175 | від 5 265 грн. | 39 пропозицій | ||
Pinguin Topas 185 | від 5 694 грн. | 15 пропозицій | ||
Pinguin Topas 195 | від 5 694 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →