Спальний мішок Pinguin Comfort PFM 185
Відео 3Фото 10 |
Pinguin Comfort PFM 185 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Comfort PFM 185
Усі ціни 51 →Спальник Pinguin Comfort PFM / 185cm left, khaki (234145) | 4 134 грн. |
Спальник Pinguin Comfort PFM / 185cm left, khaki (234145) | 4 134 грн. |
Спальный мешок Pinguin Comfort PFM (-1/-7°C), 185 см - Left Zip, Blue (234 | 5 043 грн. |
Спальний мішок Pinguin Comfort PFM 185 Left Zip, Blue PNG 234152 | 4 797 грн. |
Спальний мішок Pinguin Comfort PFM (-1/-7°C) 185 см - Right Zip Blue (PNG | 5 043 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pinguin Comfort PFM 185
Ціни на Pinguin Comfort PFM 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Comfort PFM 175 | від 4 134 грн. | 52 пропозиції | ||
Pinguin Comfort PFM 185 | від 4 134 грн. | 52 пропозиції | ||
Pinguin Comfort PFM 195 | від 4 134 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →