Намет Pinguin Echo 2
Pinguin Echo 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:нейлон
Матеріал дна:нейлон
Вага:2 кг
Хороше рішення для тих, хто захоплюється гірським туризмом і альпінізмом. Для тих, хто вважає кожен грам у своєму рюкзаку. При вазі всього в 2 кг ця зимова намет здатна дати комфортний нічліг двом туристам. Намет має лише один вхід і один невеликий тамбур для речей. Двошарова конструкція з нейлону збирається на каркасі з трьох алюмінієвих дуг. Для вентиляції є три вікна закриті клапанами.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Pinguin Echo 2
Усі ціни 13 →Палатка двухместная Pinguin Echo 2 DAC Green (PNG 141641) 956329 | 12 051 грн. |
Палатка Pinguin Echo 2 DAC, Green (PNG 141641) | 12 054 грн. |
Намет Pinguin Echo 2 DAC (Green) PNG 141641 | 11 466 грн. |
Намет двомісний Pinguin Echo 2 DAC (Green) (PNG 141 641) | 12 054 грн. |
Намет двомісний Pinguin Echo 2 DAC, Green (PNG 141641) PNG 141641 | 11 466 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →