Намет Pinguin Tornado 3 (PNG 123)
Відео 4Фото 9 |
Pinguin Tornado 3
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:5.1 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Pinguin Tornado 3
Усі ціни 24 →Намет Pinguin Tornado 3 (123340) | 10 101 грн. |
Палатка четырехместная Pinguin Tornado 4 Green (PNG 123.4) 956364 | 8 330 грн. |
Намет Pinguin Tornado 3 (123340) | 10 101 грн. |
Палатка Pinguin Tornado 3 Green (PNG 123) | 9 389 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель Tornado 3 — каркас виготовлений з склопластику, вага намету 5.1 кг
- Модель Tornado 3 Duralu — каркас виготовлений з алюмінію, вага намету 4.4 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →