Намет Pinguin Nimbus 4 (PNG 144.4)
Відео 1Фото 19 |
Pinguin Nimbus 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:16.4 кг
Річна намет для відпочинку на природі на три-чотири людини. Ідеально підійде для тривалого кемпінгу. Просторий тамбур прилеглий до спального приміщення може бути використаний як їдальня або кухня. Вентиляційні вікна і закриті москітною сіткою входи в тамбур створюють відмінні умови для вентиляції внутрішнього простору. Вага намету 16,4 кг, матеріал зовнішнього тенту - поліестер, дна - нейлон.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Pinguin Nimbus 4
Усі ціни 30 →Намет Pinguin Nimbus 4 / green (144444) | 21 254 грн. |
Намет Pinguin Nimbus 4 / green (144444) | 22 854 грн. |
Палатка четырехместная Pinguin Nimbus 4, Blue (PNG 144.4.Blue) 956345 | 22 854 грн. |
Намет Pinguin Nimbus 4 / green (144444) | 22 854 грн. |
Намет чотиримісний Pinguin Nimbus 4, Blue (PNG 144.4.Blue) 8592638144451 | 20 746 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →