Намет Pinguin Gemini 150
Відео 2Фото 13 |
Pinguin Gemini 150
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:3.6 кг
Ця чотиримісна намет розрахований на суворі погодні умови високогір'я. Особливо малий вагу конструкції, всього 3,6 кг при тримісному розміщенні, і хороша вітростійкість, яка досягається використанням вітрових відтяжок. Дно намету виготовлене з нейлону і володіє дуже хорошою водостійкістю - 10000 мм. вод.ст. Для зберігання спорядження і рюкзаків намет має два невеликих тамбура.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Pinguin Gemini 150
Усі ціни 16 →Намет Pinguin Gemini 150 / green (111040) | 10 881 грн. |
Палатка трехместная Pinguin Gemini 150 3P Green (PNG 111) 956334 | 10 881 грн. |
Намет Pinguin Gemini 150 / green (157246) | 10 881 грн. |
Палатка Pinguin Gemini 150 Green (PNG 111) | 10 045 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →