Намет Pinguin Vega Extreme
Відео 2Фото 2 |
Pinguin Vega Extreme
Призначення:експедиційний
Кількість місць:2
Сезонність:зима
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:нейлон
Матеріал дна:нейлон
Вага:3.7 кг
Намет для далеких експедицій в зимових умовах. Розрахована на суворі погодні умови, коли надійність укриття стає особливо критичною величиною. Зовнішній тент намету і дно виконані із зносостійкого нейлону, причому дно має колосальний рівень водонепроникності - 12000 мм. вод.ст. Конструкція корпусу у вигляді півсфери особливо стійка і добре поводиться навіть при сильному вітрі.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Pinguin Vega Extreme
Усі ціни 6 →Намет Pinguin Vega Extreme Green (PNG 103.Green) | 15 365 грн. |
Намет Pinguin Vega Extreme orange | 10 255 грн. |
Намет Pinguin Vega Extreme orange | 11 394 грн. |
Намет Pinguin Vega Extreme зелений | 12 292 грн. |
Намет Pinguin Vega Extreme Orange (PNG 103.Orange) | 15 365 грн. |
Намет Pinguin Vega Extreme помаранчевий | 12 292 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →