Спальний мішок Naturehike B400 NH21MSD11
Фото 8 |
Naturehike B400 NH21MSD11 |
|
Кемпінговий спальник-ковдра бренду Naturehike можна віднести до середньобюджетних демісезонних рішень. Він розрахований на зріст до 2 метрів, відрізняється від більшості аналогів злегка округленими кутами та наявністю теплого капюшона. Останній підвищує теплоізоляцію в районі голови та шиї. Також до фішок моделі відноситься наявність додаткової застібки в ногах, яка стане в нагоді в теплу пору для кращої вентиляції.
Спальний мішок Naturehike B400 NH21MSD11 передбачає синтетичний утеплювач, завдяки якому використовувати виріб можна навіть заморозками. Так, заявлено, що чоловіки зможуть розраховувати на комфортний нічліг при температурах до -4 °C, а жінки - до +1 °C. У непередбачених ситуаціях та форс-мажорах модель має витримати навіть екстремальні похолодання до -18 °C. Завдяки функції стеблювання два спальники можна об'єднати у великий, тим самим підвищивши теплоізоляційні властивості при нічлізі вдвох. Окремо варто сказати, що вага виробу становить 2 кг, а розміри у складеному вигляді досить великі – 46x30x30 см (загальний об'єм перевищує 40 літрів).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Купити Naturehike B400 NH21MSD11
Усі ціни 28 →Спальний мішок з капюшоном Naturehike B400 NH21MSD11,бежевий (692759578830 | 3 380 грн. |
Спальный мешок Naturehike B400 NH21MSD11 зеленый (6927595788332) | 3 380 грн. |
Спальний мішок Naturehike B400 NH21MSD11, зелений 6927595788332 | 3 380 грн. |
Спальный мешок Naturehike з капюшоном B400 NH21MSD11 Green (6927595788332) | 3 380 грн. |
Спальный мешок Naturehike с капюшоном B400 NH21MSD11 Beige (6927595788301) | 3 380 грн. |