Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo 235/65 R17 104 H 235/65 R17 104 H Audi 235/65 R17 104 H Mercedes-Benz 235/65 R17 108 H 235/65 R17 108 H Alfa Romeo 235/65 R17 108 H Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo
Усі ціни 7 →Шина Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H XL AR | 5 071 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H XL AR | 5 400 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H XL AR | 5 500 грн. |
Зимние шины Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H XL AR 1002045087 | 6 974 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H XL AR 115561 | 5 525 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H XL AR | 5 400 грн. |
Pirelli SCORPION WINTER 235/65 R17 108H XL AR (9086545620) | 10 980 грн. |
1 1 2 19 |
на жаль писатиму поганий відгук, тому що маю не дуже хороший досвід, який привів до аварії, (брав у сервісі якщо що) тиха та відмінно їде на заміських трасах з мого досвіду експлуатації: - при температурі нижче 5-6 градусів керованість втрачається (можливо залежить від типу повного приводу) - на льоду з невеликим схилом тримає погано - снігову кашу не розкидає, КАТЕГОРИЧНО не рекомендую для авто вагою від 1.8 тонни (корова на льоду) ) Василь: користуюся Pirelli Scorpion Winter 255/55 R18 109V більше року |
Показано 1 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 104H | від 6 474 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 104H Audi | від 6 546 грн. | 14 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 104H Mercedes-Benz | від 6 883 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H | від 4 200 грн. | 41 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo | від 5 071 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Porsche | від 4 320 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →