Всесезонна шина Pirelli Scorpion Zero 255/50 R20 109Y
Відео 9Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Zero 255/50 R20 109Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Zero 255/50 R20 109Y
Усі ціни 23 →Pirelli Scorpion Zero 255/50 R20 109Y XL | 8 381 грн. |
Pirelli Scorpion Zero 255/50 R20 109Y XL | 9 130 грн. |
Pirelli Scorpion Zero 255/50 R20 109Y | 9 223 грн. |
Pirelli Scorpion Zero (255/50R20 109Y) | 7 896 грн. |
Летние шины Pirelli Scorpion Zero 255/50 ZR20 109Y XL 3998 | 9 306 грн. |
ще 18 пропозицій
Миха
16 січня 2011, 20:13
Кто нибуть использовал эту резину как всесезонку? #
Говорят что на внедорожник резину можно не менять на зиму а использовать как всесезонку, это так?
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →