Акумулятор Pkcell 2xAA 1300 mAh (PC/AA1300-2BR)
Pkcell 2xAA 1300 mAh 2 шт4 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pkcell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pkcell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pkcell 2xAA 1300 mAh
Усі ціни 20 →PkCell PkCell AA 1300mAh, 1.2V Ni-MH, 2pcs/card AA1300-2B | 135 грн. |
Аккумулятор PKCELL HR06/AA 1300mAh NiMH Rechargeable Battery, Blister/2pcs | 187 грн. |
PKCELL AA 1300mAh 1.2V Ni-MH rechargeable battery 2pcs/card (AA1300-2B) aa | 135 грн. |
Pkcell AA 1300MAH NI-MH 2шт (AA1300-2B) AA1300-2B | 279 грн. |
PKCELL HR06/AA 1300mAh NiMH 2 шт. (PC/AA1300-2BR) HR06/AA1300mAhNiMH2шт.(P | 199 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Pkcell
Ціни на Pkcell |
---|---|---|---|---|
Pkcell 2xAA 1300 mAh | від 135 грн. | 20 пропозицій | ||
Pkcell 4xAA 1300 mAh | від 264 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →