Акумулятор Pkcell 4xAA 2800 mAh (PC/AA2800-4B)
Pkcell 4xAA 2800 mAh 2 шт4 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pkcell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pkcell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pkcell 4xAA 2800 mAh
Усі ціни 21 →PkCell PkCell AA 2800mAh, 1.2V Ni-MH, 4pcs/card AA2800-4B | 534 грн. |
Аккумулятор PKCELL 1,2V AA 2800 mAh NiMh, 4шт/блистер (16686) 00-00012907 | 620 грн. |
Аккумулятор PkCell AA R6 NiMH 2800mAh*4 (PC/AA2800-4B) PC/AA2800-4B | 532 грн. |
Акумулятор PkCell AA R6 NiMH 2800mAh * 4 (PC/AA2800-4B) PC/AA2800-4B | 616 грн. |
PKCELL AA R6 NiMH 2800mAh * 4 (PC/AA2800-4B) PC/AA2800-4B | 534 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Pkcell
Ціни на Pkcell |
---|---|---|---|---|
Pkcell 2xAA 2800 mAh | від 291 грн. | 10 пропозицій | ||
Pkcell 4xAA 2800 mAh | від 529 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →