Кухонна мийка Platinum Sokil 410x500 410x500
Фото 33 |
Platinum Sokil 410x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Sokil 410x500 410x500
Усі ціни 143 →Мийка для кухні гранітна прямокутна PLATINUM 4150 SOKIL 500x410x220мм із с | 3 799 грн. |
Мийка кухонна Platinum 4150 SOKIL граніт, шоколад 4150SOKILChocolate | 3 799 грн. |
Гранітна мийка для кухні Platinum 4150 SOKIL матова (айворі) SP000038328 | 3 799 грн. |
Кухонна мийка граніт Platinum 4150 SOKIL матова сірий металік + сифон | 3 799 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна PLATINUM 4150 SOKIL 500x410x220мм без | 3 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →