Кухонна мийка Platinum Verona 780x500 775x495
Фото 24 |
Platinum Verona 780x500 |
|
Миття на 80% складається з кварцу та на 20% з акрилової смоли. Виготовлена з німецької сировини за технологією Solid Surface. Стійка до УФ-випромінювання, перепадів температур, подряпин та механічних пошкоджень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Verona 780x500 775x495
Усі ціни 135 →Мийка для кухні гранітна прямокутна PLATINUM 7850 VERONA 775x495x180мм без | 5 199 грн. |
Мийка кухонна Platinum 7850 VERONA граніт, антрацит 7850VERONAAnthracite | 5 199 грн. |
Гранітна мийка для кухні Platinum 7850 VERONA матова Білосніжна SP00002515 | 5 199 грн. |
Кухонна мийка граніт Platinum 7850 VERONA матова карамель + сифон | 6 238 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна PLATINUM 7850 VERONA 780x500x180мм без | 5 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →