Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 650x450 650x450 (PLS-A37020)
Фото 5 |
Platinum Handmade HSB 650x450 |
|
Глибина чаші: 230 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade HSB 650x450 650x450
Усі ціни 18 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade HSB 650x | 3 499 грн. |
Мийка Platinum Handmade HSB 650х450х230 нержавійка (квадратний сифон 3,0/1 | 3 499 грн. |
Кухонная мойка Platinum Handmade HSB 650x450x230 | 3 159 грн. |
Кухонна мийка PLATINUM HANDMADE HSB 650х450х230 / сифон (SP000037020) | 3 499 грн. |
Мийка Platinum Handmade HSB 650х450х230 нержавіюча сталь (квадратний сифон | 3 499 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Platinum Handmade HSB 650x450
Ціни на Platinum Handmade HSB 650x450 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade HSB 400x500 400x500 | від 2 227 грн. | 10 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 450x450 450x450 | від 1 936 грн. | 9 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 580x430 580x430 | від 2 308 грн. | 12 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 600x500 600x500 | від 2 870 грн. | 8 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 650x450 650x450 | від 2 606 грн. | 19 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 700x500 700x500 | від 3 523 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →