Кухонна мийка Platinum 40x50 0.4/120 400x500
Platinum 40x50 0.4/120 |
|
Глибина чаші: 120 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum 40x50 0.4/120 400x500
Кухонная мойка Platinum 4050 0.4/120 | 607 грн. |
Мийка кухонна з нержавіючої сталі Platinum 4050 (0,4/120 мм) | 655 грн. |
Кухонна мийка Platinum 4050 0.4/120 | 648 грн. |
Мийка кухонная із нержавіючої сталі Platinum 4050 (0,4/120 мм) | 655 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →