Кухонна мийка Platinum Luna 510x510 510x510
Фото 26 |
Platinum Luna 510x510 |
|
Миття на 80% складається з кварцу та на 20% з акрилової смоли. Виготовлена з німецької сировини за технологією Solid Surface. Стійка до УФ-випромінювання, перепадів температур, подряпин та механічних пошкоджень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Luna 510x510 510x510
Усі ціни 183 →Мийка для кухні гранітна кругла PLATINUM 510 LUNA 510x510x190мм без сифону | 2 999 грн. |
Мийка кухонна Platinum 510 LUNA граніт, пісочний 510LUNASand | 2 999 грн. |
Гранітна мийка для кухні Platinum 510 LUNA матова Бежевий SP000024794 | 1 799 грн. |
Кухонна мийка PLATINUM LUNA 510 / пісок (SP000025059) | 2 999 грн. |
Кухонна мийка граніт Platinum 510 LUNA матова айворі + сифон | 3 743 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →