Кухонна мийка Platinum Handmade 400x500 400x500
Фото 6 |
Platinum Handmade 400x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade 400x500 400x500
Усі ціни 10 →Мийка кухонна Platinum Handmade 32260 1ММ 40х50х23 см нержавіюча сталь | 3 911 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade 400x500x | 4 999 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade 400x500х220 (товщина 3,0/1,5 мм корзина та | 4 999 грн. |
Кухонна мийка PLATINUM HANDMADE 40х50х22 (SP000032260) | 4 999 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade 400x500х220 (товщина 3,0/1,5 мм, кошик та | 4 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Platinum Handmade 400x500
Ціни на Platinum Handmade 400x500 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade 400x500 400x500 | від 3 723 грн. | 11 пропозицій | ||
Platinum Handmade 500x450 500x450 | від 3 426 грн. | 15 пропозицій | ||
Platinum Handmade 500x500 500x500 | від 3 426 грн. | 17 пропозицій | ||
Platinum Handmade 580x430 580x430 | від 3 798 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →