SSD WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора
Відео 20Фото 6 |
WD WDS200T2X0E |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора
Усі ціни 61 →Western Digital Black SN850X 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (WDS200T2X0E) WD | 7 080 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB SN850X WD (WDS200T2X0E) | 9 157 грн. |
SSD накопичувач WD Black SN850X 2TB (WDS200T2X0E) | 6 259 грн. |
Накопичувач SSD 2TB WD Black SN850X M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D TLC (WDS200T2X | 6 004 грн. |
SSD диск WD Black SN850X M.2 2TB PCIe 4.0 (WDS200T2X0E) WDS200T2X0E | 6 162 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Black SN850X WDS200T2X0E
Ціни на WD Black SN850X WDS200T2X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 ТБ без радіатора | від 3 500 грн. | 43 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 ТБ з радіатором | від 4 948 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора | від 5 620 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 ТБ з радіатором | від 8 351 грн. | 11 пропозицій | ||
WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 ТБ без радіатора | від 12 399 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →