Poco X3 Pro Обзор Xiaomi, ЭТО ОЧЕНЬ МОЩНО!
2 квітня 20211 112 971 перегляд
Poco X3 Pro Xiaomi, ЭТО ПРОСТО КОСМОС!
22 березня 2021414 175 переглядів
Обзор Poco X3 Pro - ЧТО ВЫ НАДЕЛАЛИ
3 квітня 2021233 364 перегляда
Сравнил POCO: POCO X3 NFC vs POCO X3 PRO - Какой новый Xiaomi выбрать?
14 квітня 2021264 505 переглядів
Poco X3 Pro полный обзор. Смартфон ПУШКА!
13 квітня 202129 003 перегляда
POCO X3 Pro Unboxing and First Impressions
23 березня 202162 980 переглядів
Обзор Poco X3 Pro / Лучший бюджетный флагман Xiaomi
12 травня 20213 651 перегляд
POCO X5 Pro 5G розпакування та огляд. Подарунок підписникам. POCO X3 Pro vs POCO X5 Pro тест AnTuTu.
19 лютого 20231 784 перегляда
Порівняння Камер Huawei P30pro vs Poco X3 pro 2022
4 серпня 2022603 перегляда
Порівняння смартфонів POCO X3 Pro, Redmi Note 10 Pro та Samsung Galaxy A52!
28 квітня 20214 258 переглядів
POCO X3 PRO / презентациясына қатыстым! ТЕХНОБЛОК
13 квітня 202187 100 переглядів
Вернули ЛЕГЕНДУ? POCO X6 PRO заменил X3 PRO и убил POCO F5? Не верил и проверил!
16 лютого171 436 переглядів
ЧЕСТНЫЙ ОБЗОР POCO X3 PRO PUBG MOBILE! ЛУЧШИЙ ТЕЛЕФОН 2022 ДЛЯ ПУБГ МОБАЙЛ?
9 лютого 202281 795 переглядів
✅ Я КУПИЛ Телефон POCO X3 PRO (20.000p) для BLACK RUSSIA RP! ПОКО Х3 ПРО ОБЗОР!
27 серпня 202133 424 перегляда
ЛУЧШИЙ ДЕШЕВЫЙ ТЕЛЕФОН ДЛЯ ПУБГ МОБАЙЛ МЕРТВ? POCO X3 PRO PUBG MOBILE! КАК УБРАТЬ ЛАГИ В ПУБГ МОБАЙЛ
30 листопада 202331 592 перегляда
Демка в союзниках | Poco X3 Pro
30 грудня 202121 705 переглядів
КУПИЛ СТАБИЛЬНЫЕ 120 ФПС ДЛЯ STANDOFF 2?распаковка poco x3 pro и hyperX stinger core+характеристики
4 травня 202114 935 переглядів
ПРИШЛА MIUI 14.0.3 с Android 13 на POCO X3 Pro - Очередная Попытка?
22 травня 202333 043 перегляда
ПОСЛЕДНИЙ ВИДОС НА POCO X3 PRO
19 жовтня 202212 518 переглядів
ТРИЛОГИЯ ГТА НА АНДРОИД | МИКРООБЗОР, МИКРОТЕСТ НА POCO X3 PRO | GTA DEFINITIVE EDITION MOBILE
15 грудня 20233 853 перегляда
Poco X3 Pro VS Realme 8 - Сравнение камер! КТО ЛУЧШЕ ЗА ЭТИ ДЕНЬГИ?!
14 листопада 20213 845 переглядів
КТО ДОЛЬШЕ ПРОЖИВЕТ? OnePlus Nord 2, Realme GT Neo 2, POCO X3 Pro, Honor 50, Xiaomi 11T
2 грудня 2021163 189 переглядів
ВЫШЛА НОВАЯ MIUI 12.5.4.0 НА POCO X3 PRO - УСТРАНЕНИЕ ПРОБЛЕМ?!
2 вересня 202138 260 переглядів
ПРЕРЫВАЕТСЯ СИСТЕМНЫЙ ЗВУК ПРИ ЗАПИСИ ЭКРАНА НА АНДРОИД XIAOMI POCO X3 PRO ОБЗОР РЕШЕНИЯ ПРОБЛЕМЫ
24 грудня 202124 565 переглядів
ОБЗОР Colin McRae Rally НА Android - Лучшая Ралли Гонка На Смартфоны?
8 жовтня 20216 330 переглядів
ОБЗОР НОВОЙ Real Racing 4 (Next) на СМАРТФОНЕ - АРКАДА, которая хочет казаться СИМУЛЯТОРОМ?
16 вересня 20215 938 переглядів
Poco F3 vs Poco X3 Pro, сравнение фото и видео возможностей!
1 червня 20213 705 переглядів
Установка LsPosed(xposed) и Customiuizer на Poco X3 Pro(подробная). Решение ошибок.
6 листопада 202111 211 переглядів
Сравнение POCO X3 Pro и Xiaomi 11 Lite 5G NE - УДИВИТЕЛЬНЫЙ ИТОГ! Какой ЛУЧШЕ ВЗЯТЬ ?
19 січня 2022133 752 перегляда
Сравнение Xiaomi Pad 5 и POCO X3 Pro: СТРАННЫЙ РЕЗУЛЬТАТ ПРИ ОДИНАКОВОМ ЖЕЛЕЗЕ и Какой ТЕПЕРЬ ВЗЯТЬ?
13 жовтня 2021382 541 перегляд
Сравнение POCO X3 Pro и POCO M4 Pro: ДАЛЬШЕ - ХУЖЕ ? Какой ЛУЧШЕ ВЗЯТЬ, а какой НЕТ ?
30 листопада 202169 359 переглядів
⚡Poco X3 Pro Pubg TestHDR+Extreme TDM TestMax Graphics| PUBG MOBILE
22 травня 202324 443 перегляда
⚡Poco X3 Pro Pubg Test4K+Extreme Update 2.6 Erangel24 KILLS|PUBG MOBILE
3 липня 20236 890 переглядів
crazy poco x3 pro ff handcam God of headahot | Freefire handcam poco x3 pro 3 finger handcam❤
6 липня 20222 706 переглядів
M1014 Full Gameplay Solo Vs Squad 90% Headshot rate Poco x3 Pro FreeFire
25 лютого 20231 339 переглядів
POCO X3 PRO HDR + 60 FPS PUBG TEST WITH FPS METER POCO X3 PRO HDR + 60 FPS PUBG MOBİLE TEST
5 грудня 20223 804 перегляда
WowPower of poco x3 pro pubg test 2.8 update stable 60fps with screen recording 2023
25 вересня 20234 191 перегляд
Tough 1v1 iPhone 8 Plus Vs Poco X3 Pro PUBG COMPARISON
7 листопада 20223 513 переглядів
Poco X3 Pro Pubg TestBalanced+ExtremeUpdate 2.9 Livik|PUBG MOBILE
23 листопада 20233 250 переглядів
Poco x3 pro New zero recoil sensitivity settings for pubg mobile in 2023 After 2.6 update
22 травня 20234 612 переглядів
White444 99% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 Pro x iPhone 13 Freefire
4 вересня 20233 552 перегляда
You'll be Force to Buy Poco x3 pro After This HD+60FPS miui 14 updat livik gameplay pubg test
1 травня 20232 254 перегляда
⚡Poco X3 Pro Pubg TestHD+Extreme Update 2.7 Erangel33 Kills|PUBG MOBILE
24 липня 20232 602 перегляда
Poco X3 Pro Pubg TestBalanced+ExtremeNew Update 3.0 Livik|PUBG MOBILE
9 березня4 522 перегляда
Poco X3 Pro Pubg TestHD+ExtremeUpdate 2.9 Erangel|PUBG MOBILE
15 грудня 20232 878 переглядів
Poco X3 Pro Pubg Test iPad view Gameplay Solo Vs Squad | PUBG MOBILE | TROLLL
6 вересня 20221 906 переглядів
Wow!! Poco x3 pro Super smooth with screen recording Pubg test in 2023 miui 14 update
12 червня 20232 543 перегляда
Incalculável poco x3 pro
14 листопада 2022511 переглядів
Wow!!My New Record in LivikPoco X3 Pro pubg test in 2023 with screen recording zero lag
11 серпня 20231 788 переглядів
Insane 90% Headshot Rate ⚡ Solo vs Squad Full Gameplay | Poco X3 Pro vs iPhone 13 Pro
14 серпня 20234 055 переглядів
New Recorder No Lag No FPS Drop Poco X3 Pro Pubg TesTRecorder Settings TROLL LKY
20 червня 20221 557 переглядів
⚡Poco X3 Pro Pubg TestTDM 1vs1HDR+ExtremeMAX Graphics | PUBG MOBILE
23 вересня 20231 357 переглядів
POCO X3 Pro Rice Droid 10.2 Complete Review | Android 13 Custom Rom | Features & Customization
19 березня 20232 348 переглядів
⚡poco x3 pro pubg test4K+EXTREMELIVIK test20 KILLS⚡ |PUBG MOBILE
30 квітня 20231 279 переглядів
Wow!!Poco x3 pro Super Smooth in 2023 Stable 60fps After miui 14.0.1 update pubg test in 2023
26 листопада 20231 408 переглядів
OMG WORLD BEST DEVICE POCO X3 PRO | POCO X3 PRO 90 FPS TEST | PUBG MOBILE
6 вересня 20221 252 перегляда
Poco x3 pro TDM Test Poco x3 pro vs iPhone 11 pubg test in 2023 Snapdragon 860 vs a13 bionic 60Fps
15 грудня 20231 352 перегляда
Poco X3 Pro Pubg HDR Extreme Bootcamp Test MIUI 13.0.4 Performance Mode | TROLL
4 липня 20221 407 переглядів
Buy poco x3 pro in 2023 for pubg poco x3 pro pubg review in 2023 with screen recording ace lobby❤️
26 лютого 2023817 переглядів
POCO X3 PRO PUBG TEST | My Sensitivity Code | Solo vs Squad 26 Kills
6 вересня 2022688 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
17 червня 2022597 переглядів
Power of Poco x3 proTDM test in 2023 Stable 60FPS After miui 14.0.1 update
26 листопада 2023852 перегляда
99% Headshot (Free Fire Highlights) Poco X3 Pro My Dpi+Custom Hud ❤️ Default dpi !!!
6 вересня 2022395 переглядів
POCO X3 PRO HDR+EXTREME (4K) 60 FPS PUBG TEST I POCO X3 PRO PUBG WITH FPS METER | BGMI Pubg Mobile
6 листопада 2023632 перегляда
99% Headshots Full Gameplay Solo Vs Squad Poco X3 Pro ⚡ Realme C3 Akashi YT
4 лютого 2023645 переглядів
Poco X3 Pro Pubg Test⚡Balanced+ExtremeNew Update 2.8 Livik|PUBG MOBILE
25 вересня 20231 058 переглядів
Clash Squad Ranked *GRANDMASTER Full Gameplay •POCO X3 PRO | Garena Free Fire Max
16 січня 2023677 переглядів
Poco X3 Pro Pubg Test⚡4K+ExtremeUpdate 2.7 LIVIK 27 Kills|PUBG MOBILE
4 вересня 2023769 переглядів
POCO X3 PRO BGMI GAMEPLAY TEST 2024 | POCO X3 PRO PUBG TEST | POCO X3 PRO 2024 BUY OR NOT?
10 березня1 858 переглядів
Poco x3 pro unboxing free fire gameplay test 3 finger claw handcam powerful SD860 CPU
26 лютого 2023478 переглядів
Best Sensitivity Setting For Pubg Mobile/ Bgmi | Poco X3 Pro Sensitivity Setting
4 вересня 2022929 переглядів
POCO X3 PRO VS NOKIA 6.1 PLUS PUBG TDM TEST | 90 FPS VS 60FPS WITH GFX | pubg mobile
19 липня 2021359 переглядів
⭐BEST COMPETITIVE SENSITIVITY FOR POCO X3 PRO WITH CODE
19 липня 2021628 переглядів
Omg Finally 90 Fps By Xiaomi In Poco X3 Pro | SeniorOp | PUBG MOBILE/BGMI
6 липня 2022969 переглядів
White444 99% Headshot Rate ⚡️| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 Pro iPhone 13 Freefire
7 квітня 2023991 перегляд
White444 99% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 ProiPhone 13 FreeFire
1 квітня 2023701 перегляд
My Last Gameplay By By Poco x3 pro PUBG MOBILE (Rex Shani Gaming)
26 січня 2024586 переглядів
poco x3 pro Tdm test poco x3 pro vs iPhone 11 pubg test in 2023 poco x3 pro headshot secret in TDM
15 жовтня 2023686 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
3 липня 2022447 переглядів
White444 99% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 ProiPhone 13 FreeFire
23 квітня 2023366 переглядів
⚡Poco X3 Pro Pubg TestTDM 1vs1Smooth+ExtremePro Player| PUBG MOBILE
26 листопада 2023616 переглядів
Omg Poco x3 Pro Pubg Test Best Gaming Phone | SeniorOp | PUBG MOBILE/BGMI
4 липня 2022195 переглядів
White444 99% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 ProiPhone 13 FreeFire
2 квітня 2023446 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
11 листопада 2022423 перегляда
M762+6X best zero recoil sensitivity | POCO X3 PRO 2.0.0 UPDATE SETTINGS | PUBG MOBILE
19 червня 2022545 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
21 червня 2022186 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
27 лютого 2023369 переглядів
UNBOXING DIGIKALA | آنباکس پوکو ایکس ۳ پرو | POCO X3 PRO 8/256gb
10 листопада 2021446 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
24 грудня 2022538 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
14 січня 2023278 переглядів
Noob Prank ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 Pro Pc ️ Freefire
3 вересня 2023443 перегляда
White444 90% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 Pro iphone 13Free Fire
12 травня 2023354 перегляда
White444 99% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 ProiPhone 13 FreeFire
21 червня 2023215 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
13 листопада 2022332 перегляда
90% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 ProiPhone 13 FreeFire BELAL FF#shorts
17 березня 2023116 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
9 березня 2023271 перегляд
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
5 лютого 2023263 перегляда
White444 90% Headshot Rate⚡| Duo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 ProiPhone 13+ Free Fire
17 березня 2023178 переглядів
White444 100% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 ProiPhone 13 FreeFire
10 квітня 2023366 переглядів
White444 90% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 Pro free fire
24 липня 2023396 переглядів
Poco x3 pro unboxing video in 2023 6gb 128 gb just at rupees 9500 #crazydeal #shorts #shopbox #cheap
14 серпня 2023132 перегляда
White444 95% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 ProiPhone 13 FreeFire
26 січня 2024215 переглядів
Magic Solo Vs Squad [ Full Gameplay ] iPhone⚡Poco X3 Pro
9 березня390 переглядів
Freefire : Highlight PerfectShot ⚡ | Xiaomi Poco X3 PRO | ⚙️ Default Dpi !!!
5 вересня 2022126 переглядів
Poco X3 Pro Pubg Test After 2.5 Year | Poco X3 Pro 90 fps | Pubg Mobile
24 грудня 2022225 переглядів
70% Headshot Rate ⚡| Solo Vs Squad Full Gameplay | Poco x3 ProiPhone 13 FreeFire
14 березня 2023217 переглядів
90% HEADSHOT RATE ⚡ 'POCO X3 PRO':- ( Free Fire Highlights )
4 грудня 2022169 переглядів
Best Custom Room For Poco x3 Pro | 90fps Test | Pubg Mobile
12 січня 2023235 переглядів
Poco X3 pro PUBG Test 2024 With resolution IP 8+ View | PUBG Mobile
17 лютого240 переглядів
@xiaomi @XiaomiIndiaOfficial@IndiaPOCO #bgmi #pocox3pro #pubg
20 червня 2022281 перегляд
Xiaomi POCO X4 Pro vs POCO X3 Pro - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 110 [+KONKURS - zakończony]
30 березня 202284 912 переглядів
Odkryj z nami POCO X3 Pro i POCO F3
14 червня 2021871 перегляд
POCO X3 Pro - Pierwsze Wrażenia, Prezentacja
5 грудня 20211 012 переглядів
Xiaomi POCO X3 Pro | Taniej się nie da!
13 квітня 202176 405 переглядів
POCO X3 Pro jest jak dobre wino. MOCNY I TANI
21 квітня 202112 219 переглядів
POCO X3 Pro. Jest wydajność, co z resztą?
25 квітня 202139 828 переглядів
POCO X3 PRO kontra REDMI NOTE 10 PRO. Pojedynek na opłacalność
29 березня 2021151 668 переглядів
POCO X3 PRO: najbardziej opłacalny smartfon 2021r!
22 березня 2021164 552 перегляда
POCO X3 Pro recenzja - porównanie vs Redmi Note 10 Pro i realme 8 Pro | Robert Nawrowski
16 квітня 202164 075 переглядів
CO POTRAFI CYFROWA STABILIZACJA OBRAZU W TELEFONIE/ Unboxing POCO X3 Pro
2 липня 2021563 перегляда
BEZKONKURENCYJNY W TEJ CENIE! | Test, recenzja Xiaomi POCO X3 Pro [+PROMOCJA!]
19 квітня 2021163 481 перегляд
Poco X3 PRO ⛔ ВНИМАНИЕ ВСЕМ КТО КУПИЛ или ХОЧЕТ КУПИТЬ!
15 квітня 202162 097 переглядів
Сравнение POCO X3 Pro и Redmi Note 10 Pro - какой и почему НЕ БРАТЬ ? Не ПОКУПАЙ пока не посмотрел!
30 червня 2021657 771 перегляд
Сравнение POCO X3 Pro и Xiaomi Mi 10T - НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ БИТВЫ ! Какой ЛУЧШЕ ВЗЯТЬ ?
6 травня 2021344 675 переглядів
Сравнение POCO X3 Pro и POCO X3 GT - чем ДАЛЬШЕ тем ХУЖЕ ? Dimensity 1100 или Snapdragon 860 ?
12 вересня 2021287 944 перегляда
НЕДЕЛЯ с POCO X3 Pro | ЧЕСТНЫЙ ОТЗЫВ | ПЛЮСЫ и МИНУСЫ | Стоит ли того?
8 липня 2021139 084 перегляда
Сравнение POCO X3 Pro и POCO F3 - БЮДЖЕТНИК уделал ФЛАГМАН? Удивительный ИТОГ: Snapdragon 860 vs 870
20 квітня 2021120 950 переглядів
Xiaomi Poco X3 Pro обзор и опыт использования. На чем экономили и почему он не Pro?
17 квітня 202155 488 переглядів
Огляд Poco X3 Pro - Новий топ за свою ціну ?
10 квітня 20214 572 перегляда
ПЕРВЫЕ ВПЕЧАТЛЕНИЯ о POCO X3 Pro | Настоящий игровой смартфон?!
8 квітня 202111 509 переглядів
Обзор Xiaomi Poco X3 Pro | Он вас удивит! [Pleer.ru]
24 грудня 20211 027 переглядів
Xiaomi Poco X3 Pro | Тест телефона в 15 играх [Pleer.ru]
24 грудня 2021766 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Частота обновления экрана