Літня шина point S Summer 225/55 R16 95W
Відео 10Фото 8 |
Виберіть розмір шин
point S Summer 225/55 R16 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог point S 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі point S.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити point S Summer 225/55 R16 95W
Усі ціни 12 →Шина Point S Summer S 225/55 R16 95W | 3 880 грн. |
Point S Summer S 225/55 R16 95W | 4 104 грн. |
Point S Summer (225/55R16 95W) | 4 037 грн. |
Point S Summer S 225/55 R16 95W | 4 104 грн. |
Points Summer S 225/55 R16 95W 129282 | 4 229 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →