Холодильник Polar POB 801 EX нержавіюча сталь
Polar POB 801 EX нержавіюча сталь 2021 ріксенсорний білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polar POB 801 EX нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Холодильник с морозильной камерой Polar POB 801 EX POB801EX | 18 867 грн. |
POLAR POB 801 EX | 17 520 грн. |
POLAR POB 801 EX | 17 958 грн. |
POLAR POB 801 EX | 18 396 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Polar POB 801 EX POB801EX | 18 871 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Polar POB 801 EX | 18 861 грн. |
Polar POB 801 EX | 24 190 грн. |
Модификації Polar POB 801 EX
Ціни на Polar POB 801 EX |
---|---|---|---|---|
Polar POB 801 EW білий | від 16 640 грн. | 9 пропозицій | ||
Polar POB 801 EX нержавіюча сталь | від 17 520 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →