Холодильник Whirlpool W5 721E W білий (859991573940)
Фото 6 |
Whirlpool W5 721E W білий 2020 рікW5 білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W5 721E W білий
Усі ціни 9 →Холодильник Whirlpool W5721EW2 | 20 548 грн. |
Холодильник Whirlpool W5 721E W2 | 19 781 грн. |
Whirlpool W5721EW2 | 18 030 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W5721EW2 | 20 799 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Whirlpool W5721EW2 W5 721E W 2 | 17 290 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Whirlpool W5 721E W
Ціни на Whirlpool W5 721E W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 721E W білий | від 17 284 грн. | 9 пропозицій | ||
Whirlpool W5 721E OX сріблястий | від 18 090 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →