Сковорідка для млинців Polaris Monolit-24PC 24 см чорний
Фото 12 |
Polaris Monolit-24PC |
|
Антипригарне 5-шарове покриття з керамічної крихтою в складі Megastone Pro-5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Monolit-24PC 24 см чорний
Усі ціни 22 →Сковорода для млинців Polaris Monolit-24PC 015267 | 459 грн. |
Сковорода для млинців Polaris Monolit-24PC, 24 см (015267) | 549 грн. |
Polaris Monolit 24PC 24 см (015267) | 522 грн. |
Polaris Monolit 24PC 24 см (015267) | 520 грн. |
Сковорода Polaris для блинов Monolit 24 см (Monolit-24PC) Monolit-24PC | 578 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →