Сковорідка Polaris Albero-26F 26 см
Фото 7 |
Polaris Albero-26F |
|
Не рекомендується використовувати металеві предмети.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Albero-26F 26 см
Усі ціни 17 →Сковорода POLARIS Albero-26F 26 см 015230 | 569 грн. |
Сковорода Polaris Albero-26F, 26 см (015230) | 689 грн. |
Polaris Albero-26F 26 см (015230) | 655 грн. |
Сковорода POLARIS Albero-26F, 26 см (015230) (00000022207) | 689 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Polaris Albero-26F
Ціни на Polaris Albero-26F |
---|---|---|---|---|
Polaris Albero-20F 20 см | від 431 грн. | 19 пропозицій | ||
Polaris Albero-24F 24 см | від 480 грн. | 18 пропозицій | ||
Polaris Albero-26F 26 см | від 497 грн. | 18 пропозицій | ||
Polaris Albero-28F 28 см | від 1 190 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →