Сковорідка Polaris Pro Collection-26FP 26 см
Фото 6 |
Polaris Pro Collection-26FP |
|
Антипригарне покриття Diamant-3X Pro з мікровкрапленнями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Pro Collection-26FP 26 см
Усі ціни 21 →Сковорода POLARIS PRO collection-26FP PRO collection-26FP ков. ал.. 26 см | 699 грн. |
Сковорода Polaris Pro Collection-26FP, 26 см (16230) | 829 грн. |
Polaris Pro collection-26FP 26 см (16230) | 788 грн. |
Сковорода POLARIS PRO 26 см collection-26FP (16230) | 829 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Polaris Pro Collection-26FP
Ціни на Polaris Pro Collection-26FP |
---|---|---|---|---|
Polaris Pro Collection-24FP 24 см | від 608 грн. | 24 пропозиції | ||
Polaris Pro Collection-26FP 26 см | від 646 грн. | 24 пропозиції | ||
Polaris Pro Collection-28FP 28 см | від 716 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →