Сковорідка Polaris Canto 20F 20 см
Фото 11 |
Polaris Canto 20F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Canto 20F 20 см
Усі ціни 13 →Сковорода POLARIS Canto-20F. 20 см (019121) 019121 | 369 грн. |
Сковорода Polaris Canto-20F, 20 см (019121) | 429 грн. |
Сковорода Polaris Canto-20F 20 см. (019121) 019121 | 442 грн. |
Сковорода Polaris Canto-20F 20 см (019121) 019121 | 426 грн. |
Polaris Сковорода Polaris Canto-20F 20 см (019121) 019121 | 426 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Polaris Canto 20F
Ціни на Polaris Canto 20F |
---|---|---|---|---|
Polaris Canto 20F 20 см | від 357 грн. | 15 пропозицій | ||
Polaris Canto 26F 26 см | від 437 грн. | 21 пропозиція | ||
Polaris Canto 28F 28 см | від 497 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →