Ванна Polimat Mini 110x70 см (00545)
Polimat Mini 110x70 100x65 см110x70 см |
|
Додатково може комплектуватися каркасом з ніжками і бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Mini 110x70 см
Ванна акрилова Polimat Mini 110 × 70 00545 | 9 788 грн. |
Ванна акрилова POLIMAT MINI 110x70 (00545) | 9 788 грн. |
Ванна акрилова POLIMAT MINI 110х70 + ніжки | 7 830 грн. |
Модификації Polimat Mini
Ціни на Polimat Mini |
---|---|---|---|---|
Polimat Mini 100x65 см | від 9 570 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Mini 110x70 см | від 7 830 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →