Автомобільний інвертор Porto MNY-150B
Porto MNY-150B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Porto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Porto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Porto MNY-150B
Автомобільний інвертор Porto 12V/220V 150W, USB, ионизатор, Black (MNY-150 | 1 149 грн. |
Porto PORTO 12V/220V 150W, USB, ионизатор, Black (MNY-150B) MNY-150B | 1 149 грн. |
Porto Автомобільний інвертор Porto 12V/220V 150W, USB, ионизатор, Black (M | 1 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →