Автомобільний інвертор Volt Polska Sinus Plus 1200 24/230V
Фото 6 |
Volt Polska Sinus Plus 1200 24/230V |
|
Виносний пульт керування в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Sinus Plus 1200 24/230V
Volt Polska Sinus PLUS 1200E 24V офіційна гарантія є в наявності | 4 799 грн. |
Преобразователь volt polska sinus plus 1200 24/230v (600/1200w) + pilot 3s | 6 161 грн. |
Автомобільний інвертор Volt Polska SINUS PLUS 1200 | 6 400 грн. |
Перетворювач VOLT POLSKA SINUS PLUS 1200 24/230V (600/1200W) + PILOT 3SIR1 | 5 890 грн. |
Перетворювач Volt Polska SINUS PLUS 1200 24/230V (600/1200W) + PILOT 3SIR1 | 6 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →