Відеокарта PowerColor Radeon RX 6650 XT Red Devil (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DHE/OC)
Відео 1Фото 6 |
PowerColor Radeon RX 6650 XT Red Devil |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerColor Radeon RX 6650 XT Red Devil
Усі ціни 11 →Відеокарта PowerColor Radeon RX 6650 XT Red Devil (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DHE | 14 484 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 6650 XT 8GB GDDR6 Red Devil PowerColor (AXRX 6650 | 13 312 грн. |
PowerColor Radeon RX 6650 XT Red Devil (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DHE/OC) AXRX 6 | 13 999 грн. |
Відеокарта Radeon RX 6650 XT, PowerColor, Red Devil, 8Gb GDDR6, 128-bit (A | 13 859 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 6650 XT 8GB GDDR6 Red Devil PowerColor (AXRX 6650 | 13 614 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →