Відеокарта PowerColor Radeon RX 6750 XT Fighter (AXRX 6750 XT 12GBD6-3DH)
Фото 6 |
PowerColor Radeon RX 6750 XT Fighter |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerColor Radeon RX 6750 XT Fighter
Усі ціни 11 →Відеокарта AMD Radeon RX 6750 XT 12GB GDDR6 Fighter PowerColor (AXRX 6750 | 16 481 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 6750 XT 12GB GDDR6 Fighter PowerColor (AXRX 6750 | 16 989 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 6750 XT 12GB GDDR6 Fighter PowerColor (AXRX 6750 | 15 965 грн. |
PowerColor Radeon RX 6750 XT 12GB Fighter (AXRX 6750 XT 12GBD6-3DH) AXRX 6 | 16 899 грн. |
PowerColor AXRX 6750 XT 12GBD6-3DH | 16 490 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →